logo

Gelderlandshow 2018

Studio Hallo • 10 september 2024

In alle kleurslagen eigenlijk alleen maar goede dieren en bovendien door meerdere fokkers in de kooien gebracht. Jammer dat de inschrijving voor een Clubshow eigenlijk heel matig was. 85 stuks in totaal. Veroorzaakt door ons ontvallen leden, en door wat voor omstandigheden ook, gestopte fokkers. Van aanmeldingen van nieuwe fokkers is nauwelijks sprake.


Willie Klunder scoorde opnieuw een 1e U met een goudzwarte hen en bezat hiermee ook de fraaiste dwerghoender van de show. Willie van harte Proficiat!


Onze Europees Kampioen Ben Nederhoed volgde Willie op de voet met een 2e F in de Goudzwarte hanen. Daarnaast F-dieren ook voor Willie de ( 2e, 5e en de 7e ) de 3e F voor Frederic Verheijden, Johannes met de 4e F en Ben Nederhoed met de 6e F.


De Zilverzwart gezoomde klasse was een prooi voor Jan de Ruyter. Zowel bij de hanen als de hennen een 1e F. De 2e F in de hennen was voor Willie Klunder. De 3e ZG 95 ook weer heel fraai voor Frederic Verheijden.


Frederic domineert heel duidelijk in citroenzwart, hij zegevierde zowel in de hanen als de hennen (respectievelijk 1e ZG als 1e F). Ook Johannes Heddema doet goed mee in deze kleurslag met een 2e ZG 95 in de hennen.


Slechts 7 Geelwit gezoomden, Ronald Vos 1e ZG in de hanen en 1e F in de hennen.


Foto’s Frederic Verheyden

  • MJ - Zilver zwartgezoomd – Jan de Ruijter - 1F 96

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • VJ - Zilver zwartgezoomd – Jan de Ruijter - 1F 96

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • Titel dia

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • VJ - Goud zwartgezoomd – Willie Klunder - U 97

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • Titel dia

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • VJ - Citroen zwartgezoomd - Frederic Verheyden - 1F 96

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • Titel dia

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
  • Titel dia

    Schrijf uw onderschrift hier
    Knop
door Studio Hallo 27 augustus 2017
De verjaardagstaart.
1 juli 2010
Was het de laatste jaren qua bezoek wat aan de bescheiden kant, dit jaar konden wij een groot aantal leden verwelkomen. Er werd vergaderd in een goede en een positief kritische atmosfeer. De jubilarissen werden in het zonnetje gezet, t.w. de 10-jarigen de heren J.S.S. Halma, Leunissen en de Lange, de 25-jarigen de heren Schurink, Vos en Schäfer. Als Clubkampioen 2009 nam Johannes Heddema de daarbij behorende prijzen in ontvangst. Heddema was sowieso al goed op dreef want ook in de kleurslagen goud-zwart gezoomd en zilverzwart gezoomd werd hij Nationaal kampioen. Alco Jeensma deed hetzelfde maar dan in citroenzwart gezoomd en Jan Willem Denekamp in geelwit gezoomd. In de middaguren praatte Benno Schurink samen met ons bij over het wel en wee van onze hanen. Hij deed dit op de zijn bekende wijze, rustig en gemoedelijk en bovendien inspirerend. Voor het eerst organiseren wij op 28 augustus as. in de tuin van Mans Koenderink in Albergen een informeel treffen voor onze leden. Het derde weekend van november staat i
10 juli 2009
Wellicht dat één van deze eerste mooie dagen van dit jaar ook de oorzaak was van de ietwat kleinere opkomst van onze leden. In de ochtend werd de jaarvergadering gehouden. Voorzitter Jan Willem Denekamp memoreerde aan de uitstekende successen van onze leden op de grote tentoonstellingen. Met name Johannes Heddema deed het uitstekend door zowel op de Noordshow als op de Warterpoortshow in Sneek de beste dwerghoender van de tentoonstelling in de kooien te brengen. Hij deed dit met een zilverzwarte Sebright-hen. Teleurstellend was de inschrijving op onze Clubshow, welke in 2008 was ondergebracht op de Oneto in Enschede. Slechts 128 dieren konden we verwelkomen. Willie Klunder was met zijn goudzwart gezoomde hen de winnaar! In het zo juist verschenen nummer van Klerindiermagazine maakte ons erelid Cees van der Sijs in een interview een prachtig stuk promotie voor onze hobby en in het bijzonder voor ons ras. Een aantal plannen werden bekend gemaakt en besproken. Aan deze plannen gaat het bestuur nu verder werke
Meer posts
Share by: